This isn't an official website of the European Union

Проєкт ЄС «Реформування сфери регулювання аудіовізуальних медіа в Україні відповідно до стандартів ЄС та найкращих міжнародних практик» шукає помічника/цю RTA

10.02.2025 Expiring soon
Text

ПЕРЕДУМОВИ

Проєкт Twinning «Реформування сфери регулювання аудіовізуальних медіа в Україні відповідно до стандартів ЄС та найкращих міжнародних практик» – це проєкт, що фінансується ЄС і реалізовуватиметься Консорціумом національних регуляторних органів ЄС (НРО): Італія – провідна держава-член, Франція, Греція та Німеччина – молодші країни-члени.

Загальною метою цього проєкту є підвищення ефективності, прозорості та узгодженості медіа-політики в Україні шляхом наближення до медійних правових рамок ЄС, а також зміцнення незалежності Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення (далі – «Національна рада» або «установа-бенефіціар») шляхом посилення правових, регуляторних та адміністративних можливостей для вжиття відповідних регуляторних заходів відповідно до законодавства України та ЄС.

Конкретною метою є вдосконалення інституційної спроможності Національної ради для ефективного регулювання діяльності медіа з метою забезпечення права на свободу вираження поглядів, стимулювання конкурентного середовища, рівності та незалежності медіа.

Тривалість проєкту становить 18 місяців, починаючи з 10 січня 2025 року. Однак, залежно від обставин, тривалість проєкту може бути продовжена, скорочена або призупинена на певний період часу.

ЗАПРОПОНОВАНА ПОСАДА

Для забезпечення потреб Проєкту шукаємо помічника/цю RTA (постійної радниці проєкту Twinning), діяльність якого/якої включає допомогу RTA у питаннях координації та управління проєктом Twinning.

Асистент/ка RTA працюватиме повний робочий день протягом усього періоду реалізації контракту Twinning.

Посада (місце роботи) буде базуватися в м.Києві, в приміщенні Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Місячна зарплата (до вирахування податків): 1200 євро

Вид договору: строковий договір про надання послуг.

Помічник/ця RTA буде безпосередньо підпорядковуватися і перебуватиме під контролем RTA.

ОБОВ'ЯЗКИ

Помічник/ця RTA допомагає RTA протягом усього етапу впровадження з метою сприяння ефективному досягненню обов’язкових результатів Twinning.

Його/її обов'язки будуть включати:

  • Виконання функцій основного помічника RTA та експертів, запрошених на короткострокові періоди;
  • Щоденне надання послуг усного та письмового перекладу (англійська/українська/англійська);
  • Адміністративна допомога RTA під час реалізації проєкту: виконання загальних завдань, пов’язаних з управлінням та координацією робіт в офісі;
  • Допомога RTA в організації візитів експертів, тренінгів, семінарів, воркшопів, засідань керівного комітету та інших заходів проєкту;
  • Організація подорожей, навчальних візитів, а також бронювання місць проживання;
  • Офісне адміністрування, моніторинг телефонних дзвінків і загальної кореспонденції;
  • Підготовка та редагування документів, що стосуються проєкту, українською та англійською мовами;
  • Підтримка у розробці комунікаційної стратегії та дизайну інформаційних матеріалів для проєкту Twinning;
  • Підготовка та редагування протоколів зустрічей, допомога RTA у складанні та редагуванні щомісячних, щоквартальних та підсумкових звітів проєкту, а також інших відповідних документів;
  • Підтримка RTA у контактах з Делегацією Європейського Союзу в Україні, а також з державними установами на центральному та місцевому рівнях;
  • Активний моніторинг усіх витрат, пов’язаних із реалізацією проєкту;
  • Загальне управління адміністративною діяльністю офісу, включаючи ведення документації, організацію тренінгів, місій експертів, місцевих поїздок та загальну офісну роботу.

Принаймні на початку Проєкту, з огляду на особливу ситуацію в Києві та в Україні, модальність реалізації проєкту передбачає сценарій, за яким RTA та короткострокові експерти можуть працювати зі своєї країни, використовуючи засоби відеоконференцзв’язку, відповідно до гібридної модальності впровадження, яка вказана у Twinning project fiche. Під час реалізації проєкту ситуація може змінитися.

Однак помічник/ця RTA працюватиме у головному офісі Національної ради, і внаслідок відсутності RTA, його/її роль буде надзвичайно важливою для забезпечення стабільного та безперебійного потоку комунікацій між сторонами Проєкту.

НЕОБХІДНІ КВАЛІФІКАЦІЯ ТА ДОСВІД

Вимоги:

  • Носій української мови;
  • Ступінь бакалавра, бажано в галузі медіа, журналістики чи політології;
  • Відмінні усні та письмові комунікативні навички українською та англійською мовами;
  • Щонайменше один (1) рік досвіду в щоденному забезпеченні усного та письмового перекладу для міжнародних експертів;
  • Щонайменше один (1) рік досвіду роботи в офісному менеджменті та адмініструванні проєктів;
  • Відмінні навички роботи з комп’ютером (MS Word, Excel, Outlook, PowerPoint, Інтернет, програмне забезпечення для відеоконференцій тощо);
  • Підтверджені організаторські навички;
  • Відмінні міжособистісні та комунікативні навички, здатність працювати в команді в мультикультурному середовищі;
  • Водійські права та глибоке розуміння місцевого контексту.

Наступні навички будуть перевагою для помічника RTA:

  • Доведений досвід роботи в проєктах, що фінансуються ЄС, особливо в якості асистента/ки RTA в попередньому проєкті Twinning;
  • Доведений досвід у розробці та впровадженні комунікаційної/інформаційної стратегії;
  • Комунікативні навички;
  • Щонайменше один (1) рік досвіду роботи в міжнародному середовищі.

ПРИМІТКА: Відповідно до Керівництва Twinning, обраний/а помічник/ця не повинен бути державним службовцем або працівником установи-бенефіціара (протягом останніх 6 місяців), а також не повинен перебувати у відпустці з цієї установи для зайняття посади помічника/ці проєкту.

УМОВИ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Переможець/переможниця працюватиме як незалежний/а консультант/ка на основі стандартних IPA-контрактів на надання послуг. Помічник/ця RTA працюватиме як самозайнята особа та нестиме повну відповідальність за сплату всіх податків і зобов’язань відповідно до чинного законодавства, включаючи медичне та соціальне страхування.

Посада передбачає повну зайнятість; контракт помічника/ці RTA діятиме з дати підписання та протягом усього періоду реалізації Twinning-контракту.

ПРОЦЕДУРИ ПОДАННЯ ЗАЯВ ТА ВІДБОРУ

Процес подання заяви включає надсилання резюме англійською мовою, складене відповідно до формату Europass CV ( https://europass.europa.eu/en/create-europass-cv ) та мотиваційний лист англійською мовою, який потрібно надіслати електронною поштою (з позначкою «RTA Assistant») на адресу [email protected].

Кінцевий термін подачі заяви: 28 лютого 2025 р.

До заяви додаються у відсканованому вигляді такі документи:

  • Сертифікат про знання мови (якщо є)
  • Рекомендації від попереднього(іх) роботодавця(ів) (за наявності)

Неповні або несвоєчасно подані заяви не розглядатимуться. Зверніть увагу, що сповіщення отримають лише обрані для співбесіди заявники.

Обрані кандидати будуть запрошені на онлайн-співбесіду у перший тиждень березня.

Зверніть увагу, що заявки не повертаються кандидатам.